Hakkımızda
PDF
Yazdır
e-Posta

Yerli dekor 1997 yılından bu yana İç ve dış mekân dekorasyon ürünleri ile yalıtım ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Karaman Organize Sanayi Bölgesinde toplam 11.000 m2'lik alanda 1200 m2 kapalı alanda üretim yapan şirket kartonpiyer imalatının yanında Dış cephe söveleri, dış cephe Kaplama plakaları üretimi de yapmaktadır.

Şirketimiz artan kapasitesi ile yurt genelinde ve yurt dışında uygulama ve satış bayilikleri oluşturmaktadır.


Yerli dekor 2012 yılı itibariyle iç cephede...10 Milyon – metre tül, dış cephede ise 1 Milyon – m2 kapasitesi ile faaliyetine devam etmektedir. 

Vizyonumuz gereği Kurumsal değerlerimiz ışığında, uğraş verdiğimiz dekoratif yapı malzemeleri ve yalıtım alanında hizmet kalitemizde ölçülebilir, sürdürülebilir ve gelişime açık olmayı amaçlamaktayız.

Amacımız tüm yönetici ve çalışanlarımızın katılımıyla, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentisine uygun ürün ve hizmetleri, hızlı ve hatasız olarak, uygun fiyat ve kalitede sunmaktır.

Bu amaçla sektördeki yenilik ve standartları sürekli izleyerek müşterilerin beklentilerini aşan ürünler tasarlamak için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini, üretim, satış ve projelendirme sırasında ve sonrasında sürekli takip ederek kurulan kalite yönetim sisteminin tüm organizasyonda benimsenmesini sağlamak ve sürekli iyileştirmek, kalite politikamız olarak benimsenmiştir, 

Dış cephe kaplamasında kullanılan dansidesi yüksek köpüğün üzerine silis ve kalsit kumunun özel kimyasal bileşenlerle karılarak sıvanan, dekorasyon ve izolasyon amaçlı DIŞ CEPHE KAPLAMA ürünlerimizde yüzlerce model mevcuttur.

Binaların içleri ile cephelerini çeşitli malzeme ve tekniklerle süsleme geleneği, neredeyse mimarlık tarihi kadar eskilere dayanıyor. Ürünlerimiz Profesyonelce projelendirilerek uygulandığı takdirde en vasat binaları bile müthiş bir yapıya çevirir.

Dekoratif yapı sistemleri konusunda uzman kadromuz yenilikçi bir anlayışla çalışmaktadırlar.


Tüketiciye en iyisini sunmak için ar-ge çalışmalarına gereken önemi vererek sektördeki yerimizi aldık ve firmamızı daha ileriye taşımak istiyoruz.

Yerli dekor tasarımcılar tarafından hazırlanan konseptlerle müşterilerine, uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra stillerini evlerine yansıtmalarını sağlayacak fikirleri de sunar.

Ürünlerimiz, yüksek yoğunluktaki kütük ve plakalardan CNC tezgâhlarda farklı ihtiyaçlara göre istenilen şekillendirmeyi yaparak yapıları zenginleştiren detayların ön plana çıkması sağlar.

Ürünler çağdaş, ekonomik, esnek, hafif ve kolay montaj edilmesiyle de avantaj sağlar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Yerli dekor bunlarla da  sınırlı kalmayıp kişisel istek ve tarza göre de ölçülendirme ve şekillendirmeyle sınırsız alternatifler oluşturabilir.


Teknik kadromuz projelendirme aşamasında getirdiği estetik çözümler ve animasyonlarla, mimari anlamda modern tasarımlar yaparak müşterilerimize sunmaktadır.


Yerli dekor
Kalitenin yerli adresi